Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Muziek 08-07-2006 12:56:36

Uitslag Intro-Quizz juni

Je hebt nog de uitslag van de Intro-Quizz van de maand juni van me te goed. In totaal deden er 67 kandidaten mee, deze maand hadden 8 mensen alles goed. Dit zijn de 5 beste:

  1. Pluggers 30 punten
  2. Frans van Dun 30 punten
  3. Patilla 30 punten
  4. Hilco en Frans 30 punten
  5. Johan Janssen 30 punten
Pluggers zijn de winnaars van deze maand omdat zij het snelst inzonden, gefeliciteerd! Maar ook de andere genoemden tezamen met Peggy Mommers, Intro-Skenners en Eric Meijer hebben alle mogelijke punten behaald. Johan Janssen is de enige die tot nu toe alle Quizzen van 2006 foutloos gemaakt heeft, hij staat daarom tot nu toe bovenaan met 180 punten in het jaaroverzicht 2006. Hij wordt op de voet gevolgd door Peggy Mommers met 177 punten, Hilco en Frans en Frans van Dun staan op plaats 3 en 4 met allebei 176 punten. Tussen de nummer 1 en 6 zit slechts een verschil van 10 punten.

Fragment 4 werd maar liefst door meer dan 95% van de kandidaten geraden terwijl fragment 11 door nog geen 45% goed werd geraden. Beide fragmenten komen uit de jaren 80 en hebben respectievelijk een 9e en 12e positie bereikt in de top40. Het komt waarschijnlijk doordat je fragment 11 nog regelmatig op de radio hoort en fragment 4 bijna nooit. En ondanks dat fragment 12 nooit in de top 40 heeft gestaan waren er 3 andere fragmenten die nog minder geraden werden. Hier vindt je de details.

De Intro-Quizz van juli heeft als thema food (zodat ook onze buitenlandse kandidaten weten waar het over gaat). Zoek in de naam van de artiest/groep of titel iets wat met eten of drinken te maken heeft. In eerste instantie dacht ik dat het vrij makkelijk zou zijn om 15 fragmenten te vinden maar kwam er tijdens het zoeken achter dat het nogal moeilijk werd. Daarom is het ook een moeilijke Quizz geworden, tot nu toe hebben we slechts 18 inzendingen gehad en nog niemand heeft ze allemaal geraden, ik ben benieuwd of Johan ze wel allemaal weet. In fragment 2 zit niet iets wat met eten of drinken te maken heeft maar de meeste mensen associeren het er wel mee.

Wil je meedoen ga dan naar de quizz-pagina en los hem op!

Succes!
:: bemoeienissen

Er zijn nog geen bemoeials nav dit artikel.

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...