Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Gossip / paparazzi 24-08-2006 20:59:11

Knaagdier van Nie

Jahoor...!! Eindelijk Knaagdier van Nie gespot!! Het is verschrikkelijk!

Klik voor meer detail

Klik voor groterNouja, wat zal ik zeggen; ze vallen wél op! De on-natuurlijke rij boventanden van Nada. En wat ik helemaal zo stom vind, is dat je het zo erg kunt horen. Bij bepaalde woorden hoor je gewoon hoe de wind langs haar witte voorgevel giert en er een "plastic-slissend" geluid hoorbaar is. Ik weet niet wát ze heeft gedaan, maar dit is niet in haar voor- deel geweest. Ons "Honneponnetje" kan zó als stampertje in de nieuwe Bambi film meedoen, zowel qua uiterlijk, als vanwege haar ssssstlem.
:: bemoeienissen
Bung Phe op 24 Augustus 2006 - 21:27  §

Ach, van Nie... Lekker belangrijk. Ik kijk liever naar Maureen du Toit. ;-)

Joost op 25 Augustus 2006 - 09:49  §

Doe dan die dame op de achtegrond dan maar.... ;D

* ing * op 25 Augustus 2006 - 11:13  §

Zou ze niet net als Daphne Dekkers zo'n soort 'beugel' hebben laten plaatsen om haar eigen tanden beter in toom te houden?

Maaika op 25 Augustus 2006 - 11:48  §

Hahahaha er zijn er heel veel die het nu gaan zien... Ik zei toch "Nijntje van Nie" <img src=)' class="inline-block align-middle" />

Erik op 25 Augustus 2006 - 11:53  §

Jij begon! ;D

Maaika op 25 Augustus 2006 - 12:07  §

Ja goed hè 88| <img src=)' class="inline-block align-middle" />

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...