PolitieVandaag zijn mijn portomonee en mobiele telefoon gestolen. Op mijn werk notabene! aan het einde van de ochtend wilde ik iets gaan halen voor de lunch, toen mijn portomonee niet meer in mijn tas bleek te zitten. Eerst denk je nog dat je hem misschien toch vergeten bent mee te nemen, maar een telefoontje naar huis maakte duidelijk dat ik hem toch echt bij mij zou moeten hebben. Toen later ook mijn mobieltje weg bleek te zijn, werd de omvang van de diefstal duidelijk. Gewoon beroofd tijdens mijn werk, toen ik even achter de balie zat om de telefoniste af te lossen. De tas op mijn kantoor bleek een makkelijke prooi voor een vreemde figuur die kort over de gang had gelopen. Ik werk in een openbaar gebouw en er lopen de hele dag, voortdurend mensen over de gang, naar het aangrenzende project. Achteraf bleek deze figuur daar niet geweest te zijn, maar was hij blijkbaar op zoek naar makkelijk te scoren eigendommen van anderen. Mijn bankpassen weg, rijbewijs weg, wat geld verdwenen en nog allerlei andere pasjes foetsie van minder acuut belang. Daarnaast mijn mobiele foon, dus die ook meteen geblokkeerd, naast eerder al de bankpassen. Wat een rompslomp heb je dan meteen. Dan naar de politie om aangifte te doen. Even bekomen van deze brutale en onrechtvaardige daad. Daar sta je dan toch even raar van te kijken en het gevoel is nu vooral frustratie!!


:: bemoeienissen
tante neel op 18 May 2004 - 10:33  §

Vooral de frustratie...tell me about it. Succes met alles weer op orde krijgen.

René op 18 May 2004 - 10:42  §

Da's minder Erik. Gelukkig kun je voor bijna niks een nieuw telefoontje krijgen. Bij oa de GSM Stunter hebben ze nu weer een paar aardige aanbiedingen.

Erik op 18 May 2004 - 13:46  §

@Neel: Tsja, dan hebben we het er pas nog over, en nu ben ik blijkbaar aan de beurt, gelukkig ben ik niet beroofd, maar bestolen.
@Rene: Ik krijg van T-Mobile een verlies & diefstal pakket, met daarin de nodige aanbiedingen. Ik wacht dat maar even af... Impulsieve acties zijn soms wat minder

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...
Iets Vinden?


XOOX.NL Google

laatste 10 bemoeials

Barbara.Kloosterman (Afvallen met pillen):
Hun belangrijkste voordeel is de eigenschappen die beschermen tegen vochtverlies, zel...

Elbert (ZyXEL Online Poort forwarden):
He Twent, Even een vraagje, ik probeer dit in te stellen voor een ip camera, maar ho...

tracy (Goddelijke Fee):
marjan, zou ik je misschien een paar kleine vragen mogen stellen over deze vrouw ivm ...

Rene (ZyXEL Online Poort forwarden):
@Twent: Deze oplossing heeft Erik uiteindelijk ook gekozen en werkt perfect!

Twent (ZyXEL Online Poort forwarden):
Dit lijkt mij geen goede oplossing omdat de server PC nu via elke willekeurige poort ...

Erik (Ongeloofwaardige X-Files ):
Ik moet hem nog gaan kijken maar dat voorspelt niet veel goeds... Gelukkig is the Wal...

Robert (Ongeloofwaardige X-Files ):
De volgende genaamd "trashman" is al niet veel beter,,,,

Marten (Pozzebokken):
Er is een Duitse versie van de Pozzebokken op de markt verschenen. Die Wabobbels !

Marjan (Goddelijke Fee):
Dit wijf spoort van geen kanten!!! Zij heeft mijn moeder gehersenspoeld. Zieke geest!...

Erik (Het Platenpaleis (BNN)):
Jazeker, heel gaaf! We hebben je gemist Rene!!

categorieen


linktips

Klik voor MashUp video's



Klik voor jouw daghoroscoop

RamStierTweelingenKreeft

LeeuwMaagdWeegschaalSchorpioen

BoogschutterSteenbokWatermanVissen



Trek een tarotkaart
Wat heeft de tarot jou
vandaag te bieden? Klik
op de kaart voor jouw
kaart van de dag.






Klik hier voor de buienradar



En hier voor blikseminslagen



Actieve orkanen vind je hier:





Hulpdiensten afluisteren:




archief

MaDiWoDoVrZaZo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31