De Muziek Quizz

Voor het raden van muziekfragmenten speel je de vernieuwde XOOX Quizz.

Uitleg XOOX.NL-Quizz

Hieronder zie je 12 knoppen. Klik op 1 van de knoppen en je hoort een fragment. We spelen deze maanden weer de decennium quizzen. Zo hadden we in juni al de sixties, in juli de seventies, in augustus de eighties en de afgelopen maand speelden we de nineties quizz. Deze maand gaan we slechts enkele jaren terug in de tijd en wel naar de zeroes. We blijven bij het principe van de 3 soorten quizzen door elkaar. De eerste 6 fragmenten zijn Intro-Quizz fragmenten, waarbij je de intro's maximaal 15 sec. lang hoort. In fragment 7 hoor je 15 seconden lang 3 platen door elkaar. Tot slot zijn de fragmenten 10 t/m 15 zogenaamde snipperhit fragmenten, deze duren maximaal 2 seconden. Aan jou de taak om uit te vinden welke artiesten dit zijn en de titels van de platen. De antwoorden kun je invullen in de vakjes achter de fragmenten. De fragmenten hebben in de Top 40/50/100 gestaan in de jaren 2000 t/m 2009.

Zet de naam van de artiest en de titel in de vakjes achter de knop met het betreffende nummer. Als je ze allemaal, of een aantal, hebt ingevuld vul je je naam en e-mail adres in en klik op 'Verzenden'. Wacht wel tot de tekst "Je antwoorden zijn verstuurd" verschijnt. Dit geeft aan dat er werkelijk een mailtje naar ons is verstuurd. Je krijgt dan een bevestigingsmailtje thuisgestuurd. Mocht je dit mailtje niet krijgen dan hebben wij ook geen antwoorden ontvangen en is er iets mis, probeer ons dan op een andere manier te bereiken. Voor iedere goede titel en voor iedere goede artiest krijg je 1 punt. Bij een gelijk aantal goed geraden fragmenten komt degene die het eerst heeft ingestuurd hoger in de ranglijst.

Je ziet aan de rechterkant de scorelijst met daarin de 5 beste deelnemers tot nu toe, als je een completer overzicht wilt zien klik je op 'Meer...', daar vind je de scoresheet waar je een heleboel statistische gegevens kunt bekijken.

Helemaal rechts onderaan vind je de oudere quizzen terug. Je kunt deze nog steeds spelen, als je op de knop met het vraagteken klikt zie je direct het antwoord.

Je mag slechts 1 keer per maand inzenden, zend je toch vaker in dan telt alleen je eerste inzending.

Quizz oktober 2013 (zeroes)

Tip voor het afspelen: Klik eenmaal op een afspeelknop (bijv. #1) om het fragment te starten. De speler laadt direct in. Mocht het afspelen door de browser-geluidsbeveiliging niet direct starten, klik dan simpelweg nogmaals om het geluid te activeren.
Fragment   Artiest   Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel
Artiest
-
Titel